Privaatsuspoliitika

Selles privaatsuspoliitikas (edasi “Poliitika”) võetakse kokku, kuidas Med Grupe OÜ (edaspidi Med Grupe või Meie) salvestab ja haldab oma klientide ja veebisaidi külastajate isikuandmeid, samuti üldiste võrguteenuste (ingl. k Generic Online Services) kaudu saadud isikuandmeid.

Isikuandmete töötlemine otseturunduse eesmärkidel

Püüame muuta teie esitatud sisu teile vastuvõetavaks ja kasulikuks ning töötame sihipäraselt selle nimel, et teieni jõuaks ainult meie tegevusega seotud kõige asjakohasem teave ja ettepanekud. Sellel põhjusel töötleb Med Grupe vajadusel teie isikuandmeid (nimi, perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber jne) otseturunduse eesmärgil ainult teie selgesõnalisel nõusolekul. 

Isikuandmeid võidakse kasutada otseturunnduse eesmärkidel järgmistel juhtudel:

  • Uudiskirja saatmine Med Grupe pakkumiste ja kampaaniatega;
  • E-post Med Grupe tegevustega seotud uudistega;
  • E-posti teel kutsete saatmine seminaridele, avatud uste päevadele ja teistele sarnastele üritustele.

Võite igal ajal keelduda nõusolekust oma isikuandmete töötlemisega otseturunduse eesmärkidel. On oluline rõhutada, et teil on õigus pääseda juurde oma isikuandmetele, mille me säilitanud oleme. 

Isikuandmete töötlemine veebisaidil

Kui külastate meie veebilehte, võib Med Grupe koguda teie viibimise ajal saadud andmeid: IP-aadress, võrgu- ja asukohateavet jne. Andmeid kogutakse küpsiste ja muude sarnaste tehnoloogiate põhjal.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mille veebibrauser paigutab teie seadmesse, kui külastate meie veebisaiti. Küpsiseid on vaja selleks, et saaksime tagada veebisaidi ohutu ja tõhusa toimimise, analüüsida teie harjumusi ning pakkuda teile teie vajadustele vastavaid teenuseid ja sisu. Saate oma brauseri seadetes igal ajal kõiki või osa oma küpsistest vaadata, blokeerida ja kustutada. 

Kui te ei soovi, et teie veebisaidi külastamisel teie isikuandmeid töödeldaks, soovitame teil oma veebibrauseris aktiveerida privaatse sirvimise funktsioon (“Private browsing”, “Incoqnito” jms).

Isikuandmete saajad (töötlejad)

Pange tähele, et Med Grupe kasutab teatud teenusepakkujaid, kes vastutavad teie andmete töötlemise eest. Need andmetöötlejad on ettevõtted, mis pakuvad reklaami-, turundus-, tarkvara-, tarnimise ja tugiteenuseid, kellele teie isikuandmeid avaldatakse ainult ulatuses, mis on vajalik nende ettevõtete teenuste osutamiseks.

Andmete säilitamise periood

Sõltuvalt seadusest tulenevatest nõuetest ning isikuandmete tüübist ja laadist säilitatakse teie isikuandmeid kuni 3 aastat. Otseturunduse eesmärgil töödeldud andmeid säilitatakse 2 aastat pärast teie nõusoleku saamist.

Teie õigused

Teil on oma isikuandmete osas järgmised õigused:

  • Väljendada soovi pääseda oma isikuandmetele ligi ning küsida nende kogumise ja töötlemise põhimõtete kohta;
  • Nõuda ekslike, ebatäpsete või ebavajalike üksikasjalike isikuandmete parandamist, samuti selliste andmete kustutamist või nende kasutamise piiramist, kui selleks on õiguslik alus;
  • Nõuda oma isikuandmete edastamist teisele vastutavale töötlejale või edastada need otse teile;
  • Mitte nõustuda teie isikuandmete töötlemise põhimõtetega, kui neid töödeldakse seaduslikke nõudeid rikkudes;
  • Kui teie andmeid töödeldakse eraldi nõusoleku alusel, saate igal ajal oma nõusolekku oma isikuandmete töötlemiseks tagasi võtta.

Kui on kahtlus, et teie isikuandmeid töödeldakse ebaseaduslikult ja teie õiguseid rikkudes, võite pöörduda riikliku isikuandmete kaitse inspektsiooni poole ja esitada kaebus. Lisateavet leiate siit. Med Grupe soovitab ebakindluse või konkreetse probleemi korral pöörduda meie poole (info@medgrupe.ee) ja proovida probleemile sobilik lahendus leida.

Mida me teeme teie andmete kaitsmiseks?

Teie isikuandmed (nimi, perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber jne) on kaitstud nende andmete kadumise, volitamata kasutamise või volitamata muutmise eest.

Oleme pidevalt huvitatud headest andmekaitsepraktikatest ja tehnilistest meetmetest, seega tagame, et teie isikuandmeid kasutatakse ainult veelgi paremate ja kättesaadavamate teenuste rakendamiseks. Rakendame usaldusväärseid füüsilisi ja tehnilisi vahendeid kogu klientidega seotud tarbe kaitsmiseks. 

Küpsised

Veebisait kasutab teie sirvimiskogemuse parandamiseks küpsiseid (ingl. k. cookies). Küpsis on tekstifail, mille veebiserver paigutam teie arvuti kõvakettale. Küpsiseid ei kasutata teie arvutis programmide või viiruste käitamiseks. Küpsised määratakse ainulaadselt ainult teile ning neid saab tuvastada ainult veebiserver selles domeenis, mis küpsise määras. Võime kasutada küpsiseid statistilistel eesmärkidel teabe kogumiseks, salvestamiseks ja jälgimiseks, jälgides veebisaidi külastajate liiklust (veebisait, mida külastasite enne meie veebisaidi külastamist; veebisaidi alamlehed, mida külastasite; kui kaua veetsite aega neid lehti sirvides; mis teavet otsisite meie veebisaidilt, statistika) ja veebisaidi funktsioonide täitmiseks. Võite küpsiste kogumise aktsepteerrida või neist keelduda. Enamik veebibrausereid aktsepteerib küpsiseid automaatselt, kuid soovi korral saate küpsiste keeldumiseks tavaliselt oma brauseri seadeid muuta. Kui otsustate küpsistest keelduda, ei pruugi teil olla võimalik kõiki veebisaidi funktsionaalsuseid kasutada.

Küpsise nimiKirjeldus / TüüpLoomise hetkKehtivuse lõppKasutatud andmed
PHPSESSIDKasutaja seansi toetamiseks kasutatakse standardset küpsist. Nõutav küpsisLehele sisenemise hetkelKuni veebibrauseri aken suletakseUnikaalne identifitseerimine

Kontaktid

Kui teil on privaatsuspoliitika kohta küsimusi või muresid või kui teil on isikuandmete töötlemist puudutav soovitus, soovitame teil pöörduda Med Grupe poole:

Telefoninumber: +372 556 777 66                                            
E-mail: info@medgrupe.ee

“Med Grupe” kui vastutava töötleja andmed:

Med Grupe OÜ

Registrikood: 14165791

Aadress: Pärnu mnt 139c, Tallinn, Harjumaa, 11317

Privaatsuspoliitika uuendamine

Jätame endale õiguse oma privaatsuseeskirjade reegleid perioodiliselt uuendada või muuta. Teavitame teid kõigist muudatustest meie veebisaidil. Külastaja peab mõistma, et jätkates veebilehe kasutamist, nõustub ta Privaatsuspoliitika muudatustega või uuendustega.