Kontaktid

Med Grupe OÜ

Tellimused ja kirjavahetus
Kuidas kohale jõuda?

Arūnas Juzėnas

Tegevjuht

tel. +372 5885 7525

arunas@medgrupe.lt

Kaili Leming

Müügijuht

tel. +372 50 82 159

kaili@medgrupe.ee

Kristi Helde

Müügijuht

tel. +372 52 88 880

kristi@medgrupe.ee

Erik Martin Kolk

3Shape Müügijuht

tel. +372 5694 7292

erik@medgrupe.ee
Elena

Elena Muhhina

Logistikajuht

tel. +372 519 337 74

elena@medgrupe.ee
Maia

Maia Kuul

Ostujuht

tel. +372 58 539 292

maia@medgrupe.ee

UAB “Medgrupė”

Tellimused ja kirjavahetus
Kuidas kohale jõuda?
Rekvisiidid

UAB "MED GRUPĖ"

A.Vivulskio g. 7, LT-03162, Vilnius

Į.k. 125435246

PVM kodas: LT100001060719

Pank

Luminor Bank AB

IBAN: LT454010042403779076

SWIFT: AGBLLT2X

Šarūnas Perminas

Üldjuhataja

tel. +370 686 39300

sarunas@medgrupe.lt

Justina Puišienė

Tegevjuht

tel. +370 600 19252

justina@medgrupe.lt

Vytautas Puišys

Müügijuht

tel. +370 600 19251

vytautas@medgrupe.lt

Violeta Vinslovienė

Turundusjuht

violeta@medgrupe.lt

Donatas Paulauskas

Müügiesindaja

donatas@medgrupe.lt
karolis-biveinis

Karolis Biveinis

Müügiesindaja

karolis@medgrupe.lt
Julius

Julius Kanaporius

Müügiesindaja

julius@medgrupe.lt

Milda Guogienė

Pearaamatupidaja

milda@medgrupe.lt

Giedrė Polonskė

Ostu- ja logistikajuht

giedre@medgrupe.lt

Dovilė Juršienė

Klienditeeninduse osakonna juhataja

dovile@medgrupe.lt

Jurgita Goberienė

Logistikajuht

jurgita@medgrupe.lt

Jurgita Verikienė

Logistikajuht

jurgita.verikiene@medgrupe.lt

Asta Mokrikienė

Logistikajuht

asta@medgrupe.lt

Viačeslavas Bursovas

Logistik

viaceslavas@medgrupe.lt

Diana Tankūnienė

Logistikajuht

diana@medgrupe.lt
Silvija

Silvija Stravinskaitė

Logistikajuht

silvija@medgrupe.lt
Indre-Rastokaite

Indrė Rastokaitė

Logistikajuht

indre@medgrupe.lt

Živilė Damulytė

Logistikajuht

indre@medgrupe.lt

UAB “Med grupės projektai” (hambatehnikute labor)

Tellimused ja kirjavahetus
Kuidas kohale jõuda?
Rekvisiidid

UAB „MED GRUPĖS PROJEKTAI"

A. Vivulskio g. 7 (2a.), Vilnius

Į.k. 300928532

Pank

Swedbank LT04 7300 0101 0224 5647

Žilvinas Venckus

Juhataja

tel. +370 621 31449

zilvinas@medgrupe.lt

Eimantas Umbrasas

Müügijuht

eimantas@medgrupe.lt

Dovilė Petkelienė

Raamatupidaja

dovile.petkeliene@medgrupe.lt

Milda Guogienė

Vanemraamatupidaja

milda@medgrupe.lt

Marija Žylytė

Administraator

marija@medgrupe.lt

UAB “Medgrupė”

Tellimused ja kirjavahetus
Kuidas kohale jõuda?

Jūratė Krikščiūnienė

Müügiesindaja

jurate@medgrupe.lt
Gintare

Gintarė Savickė

Logistikajuht

gintare@medgrupe.lt
donata-siauliene

Donata Šiaulienė

Logistikajuht

donata@medgrupe.lt

Indrė Žilinskienė

Logistikajuht

indre.zilinskiene@medgrupe.lt

SIA “Med grupe”

Tellimused ja kirjavahetus
Kuidas kohale jõuda?
Rekvisiidid

Cēsu ielā 31-k3, Rīga, LV-1012

Reg.nr. 40203042189

LV40203042189

Pank

AS SEB

IBAN: LV65UNLA0050024635256

SWIFT: UNLALV2X

Gundega Bērziņa

Müügijuht

tel. +371 292 59021

gundega@medgrupe.lt

Agnese Stalberga

Tootejuht

tel. +371 2644 5241

agnese@medgrupe.lv

Sandris Savickis

Klienditeeninduse spetsialist

tel. +371 2925 3414

sandris@medgrupe.lv
Arturs

Arturs Romančuks

Logistika spetsialist

tel. +371 2635 0634

arturs@medgrupe.lv
Kristine

Kristīne Vizule

Turundusjuht

tel. +371 2956 8888

kristine@medgrupe.lv

Gunta Peiča

Projektijuht

tel. +371 2 0218775

gunta@medgrupe.lt

Kuidas kohale jõuda?

Užpildykite formą