Kontaktid

Med Grupe OÜ

Tellimused ja kirjavahetus
Kuidas kohale jõuda?

Arūnas Juzėnas

Tegevjuht

tel. +372 5885 7525

arunas@medgrupe.lt

Kaili Leming

Müügijuht

tel. +372 50 82 159

kaili@medgrupe.ee

Kristi Helde

Müügijuht

tel. +372 52 88880

kristi@medgrupe.ee

Jana Larin

Ostu- ja logistikajuht

tel. +372 566 95443

jana@medgrupe.ee

Rasmus Rikken

Turundusjuht & CAD/CAM

tel. +372 556 777 66

rasmus@medgrupe.ee

UAB “Medgrupė”

Tellimused ja kirjavahetus
Kuidas kohale jõuda?
Rekvisiidid

UAB "MED GRUPĖ"

A.Vivulskio g. 7, LT-03162, Vilnius

Į.k. 125435246

PVM kodas: LT100001060719

Pank

Luminor Bank AB

IBAN: LT454010042403779076

SWIFT: AGBLLT2X

Šarūnas Perminas

Üldjuhataja

tel. +370 686 39300

sarunas@medgrupe.lt

Justina Puišienė

Tegevjuht

tel. +370 600 19252

justina@medgrupe.lt

Vytautas Puišys

Müügijuht

tel. +370 600 19251

vytautas@medgrupe.lt

Violeta Vinslovienė

Turundusjuht

tel. +370 600 22455

violeta@medgrupe.lt

Giedrė Polonskė

Ostu- ja logistikajuht

tel. +370 618 74741

giedre@medgrupe.lt

Dovilė Juršienė

Klienditeeninduse osakonna juhataja

tel. +370 600 69839

dovile@medgrupe.lt

Milda Guogienė

Pearaamatupidaja

tel. +370 611 10790

milda@medgrupe.lt

Dovilė Petkelienė

Raamatupidaja

tel. +370 620 14157

dovile.petkeliene@medgrupe.lt

Donatas Paulauskas

Müügiesindaja

tel. +370 626 35429

donatas@medgrupe.lt

Jurgita Goberienė

Logistikajuht

tel. +370 611 33765

jurgita@medgrupe.lt

Jurgita Verikienė

Logistikajuht

tel. +370 686 31775

jurgita.verikiene@medgrupe.lt

Asta Mokrikienė

Logistikajuht

tel. +370 5 2761377

asta@medgrupe.lt

Kristina Kačinskienė

Logistikajuht

tel. +370 612 77795

kristina@medgrupe.lt

Viačeslavas Bursovas

Logistik

tel. +370 623 39990

viaceslavas@medgrupe.lt

Lina Alešiūnienė

Ürituste korraldusjuht

tel. +370 635 52464

lina@medgrupe.lt
Indre-Rastokaite

Indrė Rastokaitė

Logistikajuht

indre@medgrupe.lt
karolis-biveinis

Karolis Biveinis

Müügiesindaja

tel. +370 614 33321

karolis@medgrupe.lt

UAB “Med grupės projektai” (hambatehnikute labor)

Tellimused ja kirjavahetus
Kuidas kohale jõuda?
Rekvisiidid

UAB „MED GRUPĖS PROJEKTAI"

A. Vivulskio g. 7 (2a.), Vilnius

Į.k. 300928532

Pank

Swedbank LT04 7300 0101 0224 5647

Žilvinas Venckus

Juhataja

tel. +370 621 31449

zilvinas@medgrupe.lt

Aurelija Abramovienė

Müügiesindaja

tel. +370 657 81063

aurelija@medgrupe.lt

Eimantas Umbrasas

Müügijuht

tel. +370 626 49 767

eimantas@medgrupe.lt

Milda Guogienė

Vanemraamatupidaja

milda@medgrupe.lt

Dovilė Petkelienė

Raamatupidaja

dovile.petkeliene@medgrupe.lt

UAB “Medgrupė”

Tellimused ja kirjavahetus
Kuidas kohale jõuda?

Jūratė Krikščiūnienė

Müügiesindaja

tel. +370 698 29771

jurate@medgrupe.lt
Aivaras-Savickas

Aivaras Savickas

Logistika spetsialist

aivaras@medgrupe.lt
donata-siauliene

Donata Šiaulienė

Logistika spetsialist

donata@medgrupe.lt

SIA “Med grupe”

Tellimused ja kirjavahetus
Kuidas kohale jõuda?
Rekvisiidid

Mazā Krasta iela 83, Rīga, LV-1003

Reg.nr. 40203042189

LV40203042189

Pank

AS SEB

IBAN: LV65UNLA0050024635256

SWIFT: UNLALV2X

Gunta Peiča

Projektijuht

tel. +371 2 0218775

gunta@medgrupe.lt

Gundega Bērziņa

Müügijuht

tel. +371 292 59021

gundega@medgrupe.lt

Agnese Stalberga

Tootejuht

tel. +371 2644 5241

agnese@medgrupe.lv

Sandris Savickis

Klienditeeninduse spetsialist

tel. +371 2925 3414

sandris@medgrupe.lv
Arturs

Arturs Romančuks

Logistika spetsialist

tel. +371 2635 0634

arturs@medgrupe.lv
Kristine

Kristīne Vizule

Turundusjuht

tel. +371 2956 8888

kristine@medgrupe.lv

ООО "Мед Дентал Группа"

Tellimused ja kirjavahetus
  • 220100, г. Минск, ул. Сурганова, д.61, пом.56. офис 313
Kuidas kohale jõuda?

Arūnas Juzėnas

Üldjuhataja

tel. +370 698 14325

arunas@medgrupe.lt

Roman Kurchik

Projektijuht

tel. +375 44 788 77 11

roman@medgrupe.by

Olga Stugareva

Projektijuht

tel. +375 44 713 11 33

olga@medgrupe.by

Oleg Voitovich

Logistikajuht

tel. +375 29 110 55 33

oleg@medgrupe.by
Zinaida

Zinaida Lebedeva

Turundusjuht

tel. +375 29 110 33 88

zinaida@medgrupe.by
Marina

Marina Anop

Logistikajuht

tel. +375 29 110 84 84

marina@medgrupe.by

Kuidas kohale jõuda?

Užpildykite formą