Privaatsuspoliitika

Selles privaatsuspoliitikas (edasi “Poliitika”) võetakse kokku, kuidas Straumann Estonia OÜ (edaspidi Straumann Estonia või Meie) salvestab ja haldab oma klientide ja veebisaidi külastajate isikuandmeid, samuti üldiste võrguteenuste (ingl. k Generic Online Services) kaudu saadud isikuandmeid.

Isikuandmete töötlemine otseturunduse eesmärkidel

Püüame muuta teie esitatud sisu teile vastuvõetavaks ja kasulikuks ning töötame sihipäraselt selle nimel, et teieni jõuaks ainult meie tegevusega seotud kõige asjakohasem teave ja ettepanekud. Sellel põhjusel töötleb Straumann Estonia vajadusel teie isikuandmeid (nimi, perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber jne) otseturunduse eesmärgil ainult teie selgesõnalisel nõusolekul. 

Isikuandmeid võidakse kasutada otseturunnduse eesmärkidel järgmistel juhtudel:

  • Uudiskirja saatmine Straumann Estonia pakkumiste ja kampaaniatega;
  • E-post Straumann Estonia tegevustega seotud uudistega;
  • E-posti teel kutsete saatmine seminaridele, avatud uste päevadele ja teistele sarnastele üritustele.

Võite igal ajal keelduda nõusolekust oma isikuandmete töötlemisega otseturunduse eesmärkidel. On oluline rõhutada, et teil on õigus pääseda juurde oma isikuandmetele, mille me säilitanud oleme. 

Isikuandmete töötlemine veebisaidil

Kui külastate meie veebilehte, võib Straumann Estonia koguda teie viibimise ajal saadud andmeid: IP-aadress, võrgu- ja asukohateavet jne. Andmeid kogutakse küpsiste ja muude sarnaste tehnoloogiate põhjal.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mille veebibrauser paigutab teie seadmesse, kui külastate meie veebisaiti. Küpsiseid on vaja selleks, et saaksime tagada veebisaidi ohutu ja tõhusa toimimise, analüüsida teie harjumusi ning pakkuda teile teie vajadustele vastavaid teenuseid ja sisu. Saate oma brauseri seadetes igal ajal kõiki või osa oma küpsistest vaadata, blokeerida ja kustutada. 

Kui te ei soovi, et teie veebisaidi külastamisel teie isikuandmeid töödeldaks, soovitame teil oma veebibrauseris aktiveerida privaatse sirvimise funktsioon (“Private browsing”, “Incoqnito” jms).

Isikuandmete saajad (töötlejad)

Pange tähele, et Straumann Estonia kasutab teatud teenusepakkujaid, kes vastutavad teie andmete töötlemise eest. Need andmetöötlejad on ettevõtted, mis pakuvad reklaami-, turundus-, tarkvara-, tarnimise ja tugiteenuseid, kellele teie isikuandmeid avaldatakse ainult ulatuses, mis on vajalik nende ettevõtete teenuste osutamiseks.

Andmete säilitamise periood

Sõltuvalt seadusest tulenevatest nõuetest ning isikuandmete tüübist ja laadist säilitatakse teie isikuandmeid kuni 3 aastat. Otseturunduse eesmärgil töödeldud andmeid säilitatakse 2 aastat pärast teie nõusoleku saamist.

Teie õigused

Teil on oma isikuandmete osas järgmised õigused:

  • Väljendada soovi pääseda oma isikuandmetele ligi ning küsida nende kogumise ja töötlemise põhimõtete kohta;
  • Nõuda ekslike, ebatäpsete või ebavajalike üksikasjalike isikuandmete parandamist, samuti selliste andmete kustutamist või nende kasutamise piiramist, kui selleks on õiguslik alus;
  • Nõuda oma isikuandmete edastamist teisele vastutavale töötlejale või edastada need otse teile;
  • Mitte nõustuda teie isikuandmete töötlemise põhimõtetega, kui neid töödeldakse seaduslikke nõudeid rikkudes;
  • Kui teie andmeid töödeldakse eraldi nõusoleku alusel, saate igal ajal oma nõusolekku oma isikuandmete töötlemiseks tagasi võtta.

Kui on kahtlus, et teie isikuandmeid töödeldakse ebaseaduslikult ja teie õiguseid rikkudes, võite pöörduda riikliku isikuandmete kaitse inspektsiooni poole ja esitada kaebus. Lisateavet leiate siit. Straumann Estonia soovitab ebakindluse või konkreetse probleemi korral pöörduda meie poole (info.estonia@straumann.com) ja proovida probleemile sobilik lahendus leida.

Mida me teeme teie andmete kaitsmiseks?

Teie isikuandmed (nimi, perekonnanimi, e-posti aadress, telefoninumber jne) on kaitstud nende andmete kadumise, volitamata kasutamise või volitamata muutmise eest.

Oleme pidevalt huvitatud headest andmekaitsepraktikatest ja tehnilistest meetmetest, seega tagame, et teie isikuandmeid kasutatakse ainult veelgi paremate ja kättesaadavamate teenuste rakendamiseks. Rakendame usaldusväärseid füüsilisi ja tehnilisi vahendeid kogu klientidega seotud tarbe kaitsmiseks. 

Küpsised


Veebisait kasutab teie sirvimiskogemuse parandamiseks küpsiseid.
Küpsis on tekstifail, mille me paigutame teie seadmesse (näiteks mobiiltelefoni või arvutisse), kui külastate meie veebisaiti. Küpsised on unikaalselt määratud ainult teile ja neid saab tuvastada ainult küpsise paigaldanud domeeni veebiserver. Kasutame küpsiseid veebisaidi kasutajakogemuse parandamiseks.
Küpsiste kogumise saate heaks kiita või sellest keelduda meie küpsiste paneeli kaudu. Kui te otsustate küpsiste kasutamisest keelduda, ei pruugi teil olla võimalik kasutada kõiki veebisaidi funktsioone.
Kasutame oma veebisaidil jõudlus- ja sihtimisküpsiseid.
Jõudlusküpsiseid kasutatakse selleks, et näha, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad (sh analüütilised küpsised). Need küpsised aitavad meil mõõta ja parandada meie veebisaidi jõudlust.

NimetusÜlesanneKehtivusaeg
_ga_EDV56H30HXKüpsist kasutab Google Analytics sessiooni oleku säilitamiseks.  1 aasta 1 kuu
_ga  Seda küpsist kasutatakse unikaalsete kasutajate eristamiseks, määrates kliendi identifitseerimistunnuseks juhuslikult genereeritud numbri. See sisaldub saidi igas lehe päringus ja seda kasutatakse saidi analüüsiaruannete jaoks külastajate, seansside ja kampaaniate andmete arvutamiseks.  1 aasta 1 kuu
_gid  Selle küpsise paigaldab Google Analytics. See salvestab ja uuendab iga külastatud lehe kordumatut väärtust ning seda kasutatakse lehevaatamise loendamiseks ja jälgimiseks.  1 päev

Sihtimisküpsiseid kasutatakse külastajate tuvastamiseks erinevate veebisaitide vahel. Neid küpsiseid võidakse kasutada külastajate huvide profiili koostamiseks või asjakohaste reklaamide kuvamiseks muudel veebisaitidel.

NimetusÜlesanneKehtivusaeg
  _fbpMeta kasutab seda, et edastada mitmeid reklaamtooteid, näiteks kolmandatest isikutest reklaamijate reaalajas pakkumisi.3 kuud
  _gat_gtag_UA_145152023_1See küpsis on osa Google Analyticsist ja seda kasutatakse päringute piiramiseks (päringute sageduse piiramine).1 minut
uuid  Seda küpsist kasutatakse reklaami asjakohasuse optimeerimiseks, kogudes külastajate andmeid mitmelt veebisaidilt – seda külastajate andmete vahetust pakub tavaliselt kolmanda osapoole andmekeskus või reklaamivahetus.6 kuud 1 päev
  _gat_gtag_UA_183928281_1  See küpsis on osa Google Analyticsist ja seda kasutatakse päringute piiramiseks (päringute sageduse piiramine).1 minut
sib_cuidKogub teavet kasutaja veebisaidil navigeerimise ja eelistuste kohta – seda kasutatakse potentsiaalsete uudiskirjade sihtimiseks selle teabe põhjal.1 aasta

Täiendavat teavet oma õiguste kohta leiate meie privaatsusteatest aadressil https://medgrupe.ee/et/privaatsuspoliitika/.
Teie isikuandmete vastutav töötleja on Straumann Estonia OÜ (registrikood 14165791, aadress Mõisa tn. 4, 13522 Tallinn, Harjumaa, Eesti Vabariik). Meie vastutava töötlejana vastutame teie isikuandmete
töötlemise eest ja seetõttu võite alati meiega ühendust võtta, kui teil on küsimusi või muresid seoses
oma isikuandmete töötlemisega:
E-posti aadress: info.estonia@straumann.com
Telefoninumber: +372 5885 7525

Kontaktid

Kui teil on privaatsuspoliitika kohta küsimusi või muresid või kui teil on isikuandmete töötlemist puudutav soovitus, soovitame teil pöörduda Straumann Estonia poole:

Telefoninumber: +372 5885 7525                                           
E-mail: info.estonia@straumann.com

“Straumann Estonia” kui vastutava töötleja andmed:

Straumann Estonia

Registrikood: 14165791

Aadress: Mõisa tn. 4, 13522 Tallinn, Harjumaa

Privaatsuspoliitika uuendamine

Jätame endale õiguse oma privaatsuseeskirjade reegleid perioodiliselt uuendada või muuta. Teavitame teid kõigist muudatustest meie veebisaidil. Külastaja peab mõistma, et jätkates veebilehe kasutamist, nõustub ta Privaatsuspoliitika muudatustega või uuendustega.